Przejdź do treści

Mróz w Polsce w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy, jakie będą temperatury.

Mróz w Polsce w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy, jakie będą temperatury.

Mróz w Polsce w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy, jakie będą temperatury.

Temperatury powyżej zera w dzień.

Reklama

Od niedzieli temperatury powietrza w dzień w większości Polski będą powyżej 0°C. W niedzielę temperatury wzrosną do 2°C na zachodzie Polski, w centrum oraz na północnym wschodzie słaby mróz -1°C. Powyżej zera również na południowym wschodzie Polski 2°C.

W poniedziałek będzie trwać swoista walka ciepła z mrozem, i tak po zimnej nocy szybko temperatury wzrosną do 4°C na północnym zachodzie Polski, w centrum 1°C, najzimniej na południu, w górach -6 do -8°C.

Reklama

Po kolejnej zimnej nocy we wtorek temperatury szybko podskoczą do 2°C prawie w całej Polsce. Temperatury ujemne będą jedynie na krańcach południowych.

Mróz w nocy.

W najbliższych nocach temperatury będą spadać poniżej 0°C praktycznie w całej Polsce, jedynie na wybrzeżu 2°C. I tak noc z niedzieli na poniedziałek upłynie pod znakiem mrozu w całej Polsce. Najzimniej w górach: w Zakopanem -10°C, oraz na północnym wschodzie -5°C. Na pozostałym obszarze -2 do -4°C.

Noc z poniedziałku na wtorek będzie zdecydowanie chłodniejsza. W górach do -14°C. Tym razem (dla odmiany) bardzo zimno będzie na północnym zachodzie Polski (do -8°C). Na pozostałym obszarze -4 do -6°C.

Reklama

Noc z wtorku na środę będzie bardzo podobna do poprzedniej nocy. Najzimniej standardowo w górach do -12°C. Na pozostałym obszarze od -4 do -6°C.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama