Przejdź do treści

Opady deszczu i temperatury do 7 st. Celsjusza. W nocy ślisko.

Opady deszczu i temperatury do 7 st. Celsjusza. W nocy ślisko.

Reklama

Polska znajduje się pod wpływem układu niskiego ciśnienia, którego centrum znajduje się nad południową Polską. Na poniższym zdjęciu widzimy pięknie zarysowane zachmurzenie związane z niżem atmosferycznym wśród „morza” chmur stratus.

Opady deszczu i temperatury do 7 st. Celsjusza. W nocy ślisko.

Opady deszczu we wtorek

Od rana we wtorek obserwowaliśmy w wielu miejscach Polski opady mżawki. Opady te były marznące, przez co było bardzo ślisko. Docierały do nas informację od Was szczególnie z woj. podlaskiego o trudnych warunkach na chodnikach i drogach. Szybko jednak temperatury powędrowały w górę.

Reklama

Opady deszczu w południe we wtorek występuje w Polsce południowej oraz centralnej. W górach opady śniegu.

Temperatury do 7 st. Celsjusza. W nocy lokalnie poniżej zera.

Trwa adwekcja ciepłej masy powietrza. Prawie w całym raju temperatury powyżej zera. Najcieplej na południowym wschodzie – tam do 7 st. Celsjusza.

Wieczorem będzie się ochładzać. W nocy poniżej zera na południu oraz wschodzie Polski. Na pozostałym obszarze również lokalnie temperatury będą ujemne.

Marznący deszcz, opady mieszane i śniegu w nocy

Reklama

Najbliższa noc nadal pod znakiem opadów. Najsilniej padać będzie w centrum i na wschodzie Polski. Opady z deszczu przechodzić będą w opady mieszane, mokrego śniegu i śniegu. Trudne warunki na drogach. Ślisko.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Inne wiadomości

Reklama