Przejdź do treści

Opady śniegu i deszczu w nocy z soboty na niedzielę zachodzie Polski. PROGNOZA POGODY

Opady śniegu i deszczu w nocy z soboty na niedzielę zachodzie Polski. PROGNOZA POGODY

Reklama

Przedstawiamy prognozę pogody na noc z soboty na niedzielę. Strefa opadowa będzie opuszczać nasz kraj.

Opady śniegu i deszczu

Opady śniegu i deszczu – Sobotni wieczór

W sobotni wieczór opady śniegu występują w województwie lubuskim, województwie wielkopolskim, kujawsko pomorskim oraz w Zakopanem. W województwie zachodniopomorskim oraz pomorskim występują opady mieszane bądź opady deszczu.

Noc z soboty na niedzielę.

Reklama

Strefa opadów związana z tym niżem nocą z soboty na niedzielę będzie opuszczać nasz kraj. Do północy opady śniegu na zachodzie Polski powinny znacząco osłabnąć. W województwie zachodniopomorskim i pomorskim opady deszczu również powinny już osłabnąć i zanikać. Padać może jeszcze w województwie mazowieckim marznący deszcz.

Nad ranem słabe opady śniegu prognozujemy w Polsce zachodniej, na krańcach południowych oraz północno wschodnich, natomiast w województwie łódzkim i Mazowieckim będą występować marznące opady deszczu, na które zwrócić samy szczególną uwagę.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niebezpieczna sytuacja na drogach

Opady deszczu, lokalnie marznące, opady mokrego śniegu i błoto pośniegowe. To oraz lokalny spadek temperatury poniżej zera będą powodowały lokalnie silną gołoledź. Oczywiście w całej strefie opadowej będą trudne warunki na drogach, ale najbardziej niebezpieczna sytuacja będzie w woj. mazowieckim, łódzkim oraz podlaskim.

YouTube player
Reklama

Inne wiadomości

Reklama