Przejdź do treści

Pogoda na długi weekend. Pogoda na 11 listopada 2022. Początkowo opady, zachmurzenie i mgły.

Pogoda na długi weekend, 11 listopada 2022. Początkowo opady, zachmurzenie i mgły.

Pogoda na długi weekend, 11 listopada 2022. Początkowo opady, zachmurzenie i mgły.

Pogoda na długi weekend. Piątek 11 listopada 2022

Reklama

Nad ranem na wschodzie Polski występować będą jeszcze opady deszczu związane z oddalającym się frontem atmosferycznym. Po południu padać też może nad Zatoką Gdańską oraz na Warmii. Na pozostałym obszarze bez opadów.

Najwięcej rozpogodzeń na południowym zachodzie Polski. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże lub całkowite.

Reklama

Temperatury bardzo przyjemne. Najcieplej na zachodzie Polski – do 12 stopni Celsjusza. Najchłodniej na krańcach południowych, tylko 4 stopnie Celsjusza.

Wiatr słaby 20-30 km/h.

Pogoda w nocy z piątku na sobotę

W nocy z piątku na sobotę rozpogodzenia postępować będą w głąb kraju. Zachmurzenie całkowite na wschodzie i północnym wschodzie Polski. Padać nie powinno.

Reklama

Po zachodzie słońca bardzo szybko się ochłodzi. Temperatury od 4 do 6 st. Celsjusza. Wiatr słaby 10-20 km/h.

Pogoda na sobotę 12 listopada

W sobotę coraz więcej rozpogodzeń. Zachmurzenie duże i całkowite jedynie na krańcach wschodnich. W woj. podlaskim pojawią się mgły i zamglenia.

Kolejny przyjemny dzień. Temperatury wzrosną maksymalnie do 12 stopni na południowym zachodzie Polski. W centrum 10 st. Celsjusza a najchłodniej na północy . Tam do 8 st. Celsjusza. Wiatr słaby 10-20 km/h.

Pogoda w nocy z soboty na niedzielę

Reklama

Nadal bez opadów. Od północy Polski wkraczać będzie zachmurzenie całkowite. Wraz z nim pojawią się gęste mgły. Do rana obejmą woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie. Na drogach bardzo niebezpiecznie.

Polska podzielona będzie na dwa obszary. Północ z temperaturami do 8 stopni Celsjusza. I południe kraju. Tam bardzo chłodno. Temperatury spadną do 2 st. Celsjusza. Lokalnie przymrozki. Szczególnie w woj. łódzkim, świętokrzyskim oraz lubelskim. Wiatr słaby 10-20 km/h.

Pogoda na niedzielę 13 listopada

Z upływem godzin „zgniła” pogoda będzie obejmować coraz większe terytorium Polski. Do wieczora całą północ, centrum oraz wschód kraju w mgłach. Lokalnie bardzo gęstych. Wiatr słaby 10-20 km/h.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Reklama

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama