Przejdź do treści

Pogoda na jutro: Czwartek 26.05.2022 – deszczowo. Rozproszona konwekcja i lokalnie burze.

Najbliższa noc

Strefa opadów związana z frontem opuszczać będzie wschód Polski. Do północy powinny zaniknąć ostatnie burze. Nad ranem nie powinno już mocniej padać. Lokalnie pojawią się mgły (szczególnie na wschodzie). Noc będzie chłodna. Od 8-10 stopni Celsjusza. Lokalnie na południowym zachodzie 12 stopni Celsjusza. Wiatr ~20 km/h w porywach.

Pogoda na jutro – czwartek

Reklama

W czwartek od rana przemieszczać się będzie od północnego zachodu strefa przelotnych opadów deszczu. Będzie ona skutkiem rozproszonej konwekcji. Ta obejmie swoim zasięgiem najpierw północ, a następnie pas centralny Polski. Opadów będzie dużo. Ale będą to opady lokalne. Może być malowniczo. Tak będzie do wieczora.

Pogoda na jutro, Pogoda na jutro
Sumy opadów w najbliższych 24h Meteologix.com

Po chłodnym poranku słupki rtęci poszybują najmocniej na południu Polski – do 20 stopni Celsjusza. Najchłodniej nad Morzem Bałtyckim – 14 stopni Celsjusza.

Reklama

Porywy wiatru zaczną się nasilać już o poranku w czwartek. Po południu wiatr już w całym kraju w porywach do 60 km/h. Nad morzem wiać w porywach będzie do 80 km/h. Po południu w pasie centralnym również powieje do 80 km/h.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama