Przejdź do treści

Pogoda na jutro: Środa 25.05.2022 – deszczowo. Lokalnie burze. Dalsza wędrówka frontu.

W środę upragniony deszcz spadnie w większej ilości i na większym obszarze Polski. Również są szanse na burze. Wiatr słaby.

Najbliższa noc

Reklama

Strefa opadów związana z frontem przemieszczać się będzie dalej na wschód Polski. Do godzin porannych opady obejmą woj. centralne oraz wschodnie. UWAGA. Nad ranem od południowego zachodu wkraczać będzie strefa opadów wielkoskalowych. Noc najchłodniejsza na zachodzie Polski – 8-10 stopni Celsjusza. Na południowym wschodzie temperatury do 18 stopni Celsjusza. Wiatr 20 km/h w porywach.

Pogoda na jutro – środa

W środę od rana przemieszczać się będzie strefa silnych opadów deszczu. Wkroczy nad ranem nad woj. południowozachodnie, a następnie przemieszczać się będzie na północny wschód. Na poniższym zdjęciu akumulacji dobrze widać gdzie spadnie najwięcej deszczu.

Reklama

W strefie tej będą pojawiać się prócz deszczu burze. Lokalnie przynosić będą grad i silne porywy wiatru. Największa szansa na burze pojawi się w woj: Mazowieckim, podlaskim, świętokrzyskim oraz lubelskim. Po południu konwekcja może skutkować burzami również na północnym zachodzie Polski.

pogoda na jutro, pogoda na jutro
Sumy opadów w najbliższych 24h Meteologix.com

Temperatury do 24 stopni Celsjusza na południowym wschodzie. W strefie przemieszczania się strefy opadów spadek temperatury do 14 stopni Celsjusza. Wiatr słaby i umiarkowany. W strefach burz w porywach do 70 km/h.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama