Przejdź do treści

Pogoda na majówkę 2022. Będzie chłodno i deszczowo.

Najbliższy weekend będzie pierwszym weekendem maja, a więc majówką. Sprawdzamy, jaka będzie pogoda. Jaka będzie temperatura i czy będzie padać?

Pogoda na majówkę, Pogoda na majówkę

Jaka będzie pogoda na majówkę?

Reklama

Niestety słońce będzie przeplatać się z chmurami. Pojawi się w wielu miejscach deszcz. Miejscami opady będą silne, ale przelotne. Wiatr słaby i dopiero pod koniec majówki wzrośnie na północy do 50 km/h.
Temperatury iście kwietniowe. Stabilne 12-16 stopni Celsjusza. W nocy spadki do 5-7 stopni Celsjusza.

Wczesne prognozy – nadal w ramach ciekawostki

Zaznaczam, że są to nadal dość wczesne prognozy. Traktujcie je w ramach ciekawostki. Więcej pewnych danych będziemy mieć w środę.

Pogoda na piątek 29.04

Reklama

W piątek praktycznie w całym kraju zachmurzenie duże i bardzo duże. Przelotne opady deszczu występować będą w szczególności na północnym wschodzie oraz w centrum Polski.

Najcieplej na zachodzie Polski – do 18 stopni Celsjusza. Najchłodniej na wschodzie, do 10 stopni Celsjusza. W górach 4 stopni Celsjusza.

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na sobotę 30.04

Reklama

W sobotę nadal pogoda kapryśna. Zachmurzenie duże i bardzo duże. Najwięcej słońca pojawi się na krańcach północnych. Najwięcej opadów deszczu będzie występować w pasie od woj. lubuskiego, przez łódzkie, mazowieckie po lubelskie. Opady lokalnie będą silne, ale przelotne.

Podobnie w sobotę. Najcieplej na zachodzie Polski – do 18 stopni Celsjusza. Najchłodniej na wschodzie, do 10 stopni Celsjusza. W górach 6 stopni Celsjusza.

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na majówkę – niedziela 1.05

Reklama

Podobna pogoda również w niedzielę. Zachmurzenie duże i bardzo duże. Najwięcej przejaśnień nad morzem. Opady deszczu przelotne. W całym kraju (największe w woj. centralnych i wschodnich).

W niedzielę cieplej już w większości Polski. Temperatury wzrosną do 17 stopni Celsjusza. W górach 6 stopni Celsjusza.

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na majówkę – poniedziałek 2.05

Reklama

Poniedziałek to kontynuacja pochmurnej pogody nad Polską. Tym razem Polska będzie podzielona na zachód, gdzie opadów będzie najmniej oraz wschód i południe, gdzie lokalnie mocno popada (ale przelotnie).

W poniedziałek podobnie jak w niedzielę. W większości terytorium Polski temperatury osiągną 16 – 18 stopni Celsjusza. W górach 8 stopni Celsjusza.

Wiatr w całym kraju słaby. Jedynie na zachodzie do 50 km/h.

Pogoda na majówkę – wtorek 3.05

Reklama

W całym kraju pochmurnie. Najwięcej przejaśnień na krańcach północnych. Gdzieniegdzie przelotne opady deszczu.

We wtorek ochłodzenie. Temperatury w najcieplejszym momencie dnia osiągną ~12 – 14 stopni Celsjusza. W górach 6 stopni Celsjusza.

We wtorek wiatr do 60 km/h w całym kraju.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama