Przejdź do treści

Pogoda na majówkę 2022. Prognoza pogody na długi weekend majowy. Jaka będzie majówka?

Najbliższy weekend będzie pierwszym weekendem maja, a więc majówką. Sprawdzamy, jaka będzie pogoda. Jaka będzie temperatura i czy będzie padać?

pogoda na majówkę, pogoda na majówkę,2022,weekend majowy,majówka,prognoza na majówkę

Jaka będzie pogoda na majówkę?

Reklama

Niestety słońce będzie przeplatać się z chmurami. Będzie to typowa, kapryśna pogoda. Pojawi się lokalnie przelotny deszcz. Miejscami opady będą silne. Wiatr słaby i dopiero pod koniec majówki wzrośnie na północy do 50 km/h.
Temperatury iście kwietniowe. Stabilne 12-16 stopni Celsjusza. W nocy spadki do 5-7 stopni Celsjusza.

pogoda na majówkę, pogoda na majówkę,2022,weekend majowy,majówka,prognoza na majówkę

Pogoda na piątek 29.04

W piątek praktycznie w całym kraju zachmurzenie duże i bardzo duże. Przelotne opady deszczu występować będą w szczególności na północnym wschodzie oraz w centrum Polski, oraz na południowym wschodzie Polski. Najwięcej przejaśnień na północnym zachodzie Polski. W nocy opady będą zanikać.

Reklama

Najcieplej na zachodzie Polski – do 16 stopni Celsjusza. Najchłodniej na wschodzie, do 10 stopni Celsjusza. W górach 4 stopni Celsjusza. W nocy spadki temperatur do 2 st. Celsjusza (na wschodzie Polski).

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na sobotę 30.04

W sobotę nadal pogoda kapryśna. Zachmurzenie duże i bardzo duże. Lokalnie występować będą słabe, przelotne opady deszczu. W nocy większe przejaśnienia na północnym wschodzie.

Reklama

Temperatury podobne w sobotę. Najcieplej na zachodzie Polski – do 18 stopni Celsjusza. Najchłodniej na wschodzie, do 10 stopni Celsjusza. W górach 6 stopni Celsjusza. W nocy spadki temperatur do 2 st. Celsjusza (na wschodzie Polski). Na północnym wschodzie przymrozki.

pogoda na majówkę, pogoda na majówkę,2022,weekend majowy,majówka,prognoza na majówkę

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na majówkę – niedziela 1.05

Podobna pogoda również w niedzielę. Zachmurzenie duże i bardzo duże. Lokalnie występować będą słabe, przelotne opady deszczu. W nocy większe przejaśnienia w pasie centralnym Polski.

Reklama

W niedzielę cieplej już w większości Polski. Temperatury wzrosną do 19 stopni Celsjusza na zachodzie Polski. W górach 8 stopni Celsjusza. W nocy spadki temperatur do 4 st. Celsjusza (na wschodzie Polski).

Wiatr w całym kraju bardzo słaby.

Pogoda na majówkę – poniedziałek 2.05

Tu modele są niepewne co do opadów. Część z nich prognozuje zanikające, lokalne opady. Inne znów większą strefę opadową. Będzie zdecydowanie więcej przejaśnień niż w poprzednich dniach. Szczególnie w pasie centralnym Polski. Nocą przejaśnienia będą postępować.

Reklama

W poniedziałek podobnie jak w niedzielę. W większości terytorium Polski temperatury osiągną 16 do 18 stopni Celsjusza. W górach 8 stopni Celsjusza. W nocy spadki temperatur do 5 st. Celsjusza (na wschodzie Polski).

Wiatr w całym kraju słaby. Jedynie na północnym wschodzie do 50 km/h.

Pogoda na majówkę – wtorek 3.05

W całym kraju pochmurnie. Najwięcej przejaśnień na krańcach północnych. Gdzieniegdzie przelotne opady deszczu.

Reklama

We wtorek najcieplejszy dzień. Temperatury w najcieplejszym momencie dnia osiągną ~19 stopni Celsjusza na zachodzie oraz 16-17 st. Celsjusza na wschodzie Polski. W górach 8 stopni Celsjusza.

We wtorek wiatr słaby. Jedynie na północy Polski do 60 km/h.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama