Przejdź do treści

Pogoda na Wszystkich Świętych w 2022 roku. Mgliście, następnie słonecznie i w wielu miejscach bardzo ciepło.

Zbliża się wielkimi krokami Dzień Wszystkich Świętych. Jak co roku zadajemy sobie pytanie, jaka będzie pogoda tego dnia?

Reklama

Wiele razy było tak, że ten dzień był bardzo chłodny, deszczowy. Jednak nie tym razem. Przewidujemy po przedpołudniowych mgłach (na północy kraju) bardzo ładną pogodę. Oraz bardzo wysokie temperatury, lokalnie nawet powyżej 20°C.

Pogoda na Wszystkich Świętych w 2022 roku. Mgliście, następnie słonecznie i w wielu miejscach bardzo ciepło.

Pogoda na Wszystkich Świętych w 2022 roku

Pierwszy dzień nowego miesiąca przywita nas w wielu regionach Polski mgłami ograniczającymi widoczność lokalnie nawet do kilkudziesięciu metrów. Z tego powodu apelujemy do kierowców o rozwagę w pierwszej części dnia.

Reklama

W drugiej części dnia słonecznie na południu i południowym zachodzie kraju. Nad pozostałymi regionami kraju będą zalegały chmury. Na północy, w centrum, a także częściowo na zachodzie i północnym wschodzie kraju w tym dniu możliwe przelotne opady deszczu. Termometry we wtorek wskażą od 10-12°C na północnym wschodzie kraju, przez 15-17°C w centrum do nawet 20°C na południu i południowym zachodzie Polski. Wiatr na ogół słaby – do 30km/h. Jedynie w regionach podgórskich może silniej powiać – tam porywy wiatru mogą lokalnie przekroczyć 60km/h. 

Pogoda na Dzień Zaduszny (Zaduszki) 2 listopada

Środa przebiegnie podobnie jak wtorek. Więcej słonecznej aury spodziewamy się w pasie od Śląska, przez ziemię łódzką po Pomorze. Silniejsze porywy wiatru mogą wystąpić na zachodzie kraju. Środa będzie nieco chłodniejsza – do 16-17°C na południu i południowym zachodzie Polski. O poranku mgły mogą wystąpić na południu i wschodzie kraju. Na sporym obszarze możliwe przelotne opady deszczu.

Opracował: Jakub Truchan

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Reklama

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama