Przejdź do treści

Pogoda na Wszystkich Świętych. Sprawdzamy wstępne wyliczenia.

Wiele osób z nas zadaje sobie pytanie – jaka będzie pogoda na Wszystkich Świętych. Do tego terminu zostało jeszcze kilka dni. W świecie prognoz to nadal bardzo dużo i tylko szacunkowo możemy nakreślić co może się dziać. Ale myślę że warto sprawdzić. Zatem. Zerknijmy!

Pogoda na Wszystkich Świętych

Reklama

Święto Zmarłych 1 listopada 2021

Prognozowane są opady przelotne opady deszczu najpierw na zachodzie a następnie w centrum kraju. W godzinach wieczornych i nocą prawdopodobnie przez Polskę z północnego zachodu / zachodu przechodzić będzie front atmosferyczny przynosząc na zachodzie kraju opady deszczu.

Temperatura całkiem przyjemna. W dzień od 12 do 16 stopni. Nocą od 6 do 12 stopni.

Pogoda na Wszystkich Świętych, Pogoda na Wszystkich Świętych

Zaduszki 2 listopada 2021

Temperatura będzie w granicach 8-13 stopni. Przez Polskę dalej wędrować będzie front atmosferyczny tym razem psując pogodę najpierw w centrum a następnie na wschodzie kraju.

Reklama

Pogoda na Wszystkich Świętych – czy spadnie śnieg?

Nagłówki niektórych portali grzmią że we Wszystkich Świętych spadnie śnieg. Niektóre z modeli faktycznie pokazują opady śniegu. Jednak tych wyliczeń jest niewiele. Faktem natomiast jest że do 1 listopada zostało jeszcze siedem dni więc wiele może się zmienić. Za kilka dni wrócimy już z dokładniejszą prognozą.

Wiadomości.

Reklama