Przejdź do treści

Prognoza burzowa na 24.07.2022 – Sieci Obserwatorów Burz

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz

W poniedziałek Polska znajdzie się pod wpływem odsuwającego się na wschód układu wysokiego ciśnienia. Na zachodzie pojawi się porcja gorącego, zwrotnikowego powietrza. W dzień nie spodziewamy się raczej zjawisk burzowych – masa powietrza będzie stabilna. Sytuacja zmieni się wieczorem. Od zachodu wkroczy strefa zbieżności wiatru i chłodny front atmosferyczny. Pojawią się opady i być może burze. 

Reklama

Prognoza burzowa – Całość prognozy: Prognoza burzowa na 25.07.2022 – Mapa burzowa – gdzie jest burza? | Sieć Obserwatorów Burz (obserwatorzy.info)

prognoza burzowa, prognoza burzowa

>>>Sprawdź aktualną sytuację burzową.<<<

Aplikacja nowcastingowa

Zawsze warto mieć na telefonie specjalną aplikację, która śledzi wyładowania atmosferyczne. Jedną z takich aplikacji, którą możemy polecić, jest Monitor Burz. Możecie ją pobrać na swój telefon z Androidem (wersja na ios jest w trakcie przygotowania).

Reklama

Monitor Burz – Aplikacje w Google Play

Najważniejszą z funkcji jest ustawienie alarmu dla określonego obszaru, w którym mogą pojawić się wyładowania. Ustawiamy sobie na przykład odległość 50 km od naszej pozycji. W momencie, kiedy pojawią się wyładowania na obszarze 50 km od nas, aplikacja zaalarmuje nas sygnałem dźwiękowym oraz odpowiednim monitem na ekranie telefonu.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna prognoza pogody

komunikat pogodowy,
Reklama