Przejdź do treści

Prognoza burzowa na 29.08.2022 – Sieć Obserwatorów Burz

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz

W poniedziałek większość kraju będzie w zasięgu wyżu znad Morza Norweskiego, który sprowadzać będzie z północy chłodniejsze, zasobne w wilgoć powietrze polarnomorskie. Na wschodzie Polski nadal zaznaczać się będzie stacjonarny, pofalowany front atmosferyczny. W pasie wschodnim możliwe więc będą na ogół umiarkowane burze, niosące znaczne ilości opadów. Wyładowań i deszczu spodziewamy się głównie rano, oraz w godzinach okołopołudniowych. 

Prognoza burzowa – Całość prognozy: https://obserwatorzy.info/prognoza-burzowa-na-29-08-2022/

Prognoza burz, Prognoza burz

>>>Sprawdź aktualną sytuację burzową.<<<

Aplikacja nowcastingowa

Zawsze warto mieć na telefonie specjalną aplikację, która śledzi wyładowania atmosferyczne. Jedną z takich aplikacji, którą możemy polecić, jest Monitor Burz. Możecie ją pobrać na swój telefon z Androidem (wersja na ios jest w trakcie przygotowania).

Monitor Burz – Aplikacje w Google Play

Najważniejszą z funkcji jest ustawienie alarmu dla określonego obszaru, w którym mogą pojawić się wyładowania. Ustawiamy sobie na przykład odległość 50 km od naszej pozycji. W momencie, kiedy pojawią się wyładowania na obszarze 50 km od nas, aplikacja zaalarmuje nas sygnałem dźwiękowym oraz odpowiednim monitem na ekranie telefonu.

Doceniasz naszą pracę? Możesz nas wesprzeć bez rejestracji.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna prognoza pogody

komunikat pogodowy,