Przejdź do treści

Prognoza burzowa na 8.07.2022

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz

W piątek Polska nadal będzie w zasięgu niżu znad północnego Bałtyku, który stopniowo przemieszczać się będzie nad Łotwę. Wraz z nim przez Polskę przesuwać się będzie na ogół mało aktywny front chłodny, który sprowadzi nieco chłodniejsze powietrze do zachodniej i centralnej części Polski. Wraz z frontem, przesuwać się będzie z zachodu na wschód strefa zachmurzenia z przelotnymi opadami deszczu i wyizolowanymi burzami. ..

Reklama

Prognoza burzowa – Całość prognozy: https://obserwatorzy.info/prognoza-burzowa-na-8-07-2022/

Prognoza burzowa, Prognoza burzowa

>>>Sprawdź aktualną sytuację burzową.<<<

Aplikacja nowcastingowa

Zawsze warto mieć na telefonie specjalną aplikację, która śledzi wyładowania atmosferyczne. Jedną z takich aplikacji, którą możemy polecić, jest Monitor Burz. Możecie ją pobrać na swój telefon z Androidem (wersja na ios jest w trakcie przygotowania).

Reklama

Monitor Burz – Aplikacje w Google Play

Najważniejszą z funkcji jest ustawienie alarmu dla określonego obszaru, w którym mogą pojawić się wyładowania. Ustawiamy sobie na przykład odległość 50 km od naszej pozycji. W momencie, kiedy pojawią się wyładowania na obszarze 50 km od nas, aplikacja zaalarmuje nas sygnałem dźwiękowym oraz odpowiednim monitem na ekranie telefonu.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna prognoza pogody

komunikat pogodowy,
Reklama