Przejdź do treści

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz na 28.06.2022 i noc 28/29.06.2022

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz

We wtorek w Polsce nastąpi przetasowanie w pogodzie. Przechodzący przez nasz kraj pofalowany front atmosferyczny przyniesie sporą dawkę opadów deszczu oraz widoczne, jednak krótkotrwałe ochłodzenie. Choć jego aktywność w trakcie wędrówki w kierunku wschodnim będzie słabła, to w godzinach popołudniowych, podczas występowania najlepszy warunków energetycznych oraz przy kontraście termicznym i przy obecności strefy zbieżności wiatru przyniesie on burze – w większości izolowane, punktowe z dużą ilością opadów. 

Reklama

Prognoza burzowa – Całość prognozy: https://obserwatorzy.info/prognoza-burzowa-na-28-06-2022-i-noc-28-29-06-2022/

Prognoza burzowa, Prognoza burzowa

>>>Sprawdź aktualną sytuację burzową.<<<

Aplikacja nowcastingowa

Zawsze warto mieć na telefonie specjalną aplikację, która śledzi wyładowania atmosferyczne. Jedną z takich aplikacji, którą możemy polecić, jest Monitor Burz. Możecie ją pobrać na swój telefon z Androidem (wersja na ios jest w trakcie przygotowania).

Reklama

Monitor Burz – Aplikacje w Google Play

Najważniejszą z funkcji jest ustawienie alarmu dla określonego obszaru, w którym mogą pojawić się wyładowania. Ustawiamy sobie na przykład odległość 50 km od naszej pozycji. W momencie, kiedy pojawią się wyładowania na obszarze 50 km od nas, aplikacja zaalarmuje nas sygnałem dźwiękowym oraz odpowiednim monitem na ekranie telefonu.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna prognoza pogody

komunikat pogodowy,
Reklama