Przejdź do treści

Prognoza pogody na 31. Finał WOŚP. Przelotne opady i silniejszy wiatr.

Prognoza pogody na 31. Finał WOŚP. Przelotne opady i silny wiatr.

Reklama

Już w niedzielę 29 stycznia 2023 roku w całym kraju będzie odbywał się finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sprawdzimy, jaka będzie pogoda tego dnia.

Prognoza pogody na 31. Finał WOŚP. Przelotne opady i silny wiatr.
https://zwierciadlo.pl/

Finał WOŚP. Prognoza pogody na niedzielę.

Niedziela będzie pierwszym dniem, w którym zwiększy się dynamika w pogodzie. Zgniły wyż, który dominował w poprzednim tygodniu w całej Polsce, zacznie opuszczać nasz kraj. A od północy Polski będzie postępować zdecydowanie większe zachmurzenie.

Reklama

W nocy strefa słabych opadów śniegu wkroczy nad woj. pomorskie oraz zachodniopomorskie. Najpierw pojawią się opady śniegu. Następnie opady mieszane i opady deszczu

Do południa w powyższych woj. pojawią się już tylko opady deszczu. Opady śniegu dotrą do woj. wielkopolskiego, lubuskiego, kuj.pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego oraz podlaskiego.

Wieczorem Opady śniegu dotrą do woj. południowych. Na północnym zachodzie opady deszczu.

Wiatr

Reklama

Przed południem w niedzielę strefa silniejszych porywów wiatru zacznie wkraczać od północy Polski. Wtedy wiać będzie do 55 km/h, jednak w godzinach popołudniowych i wieczornych strefa silnych porywów wiatru wkroczy nad Polskę północnozachodnią i północną. Lokalnie wiać będzie do 65 km/h, a na wybrzeżu nawet do 80 km/h. Najspokojniej w województwach, małopolskim, śląskim oraz opolskim – tam wiatr będzie bardzo słaby.

Temperatury

Nad ranem ujemne temperatury prawie w całej Polsce: od -2 do -4°C, w górach do -10°C. Do godzin południowych nastąpi szybka wymiana mas powietrza. Wieczorem temperatury ujemne jedynie w górach, natomiast na pozostałym obszarze od 2 do 4°C.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama