Przejdź do treści

Temperatura odczuwalna na dziś i na jutro.

Ostrzeżenie meteorologiczne. Gołoledź i marznące opady. Ostrzeżenia IMGW

temperatura odczuwalna, temperatura odczuwalna
Wieczorem, nocą z poniedziałku na wtorek i przed południem we wtorek prognozowane są opady marznące i gołoledź.Ostrzeżenie meteorologiczne: Gołoledź na zachodzie Polski.W godzinach wieczornych, nocnych i porannych prognozujemy wystąpienie gołoledzi oraz lokalnych silnych oblodzeń na zachodzie Polski. Po temperaturach powyżej zera w poniedziałek nadejdzie szybko ochłodzenie. Temperatury spadną poniżej zera....

Temperatura odczuwalna na dziś.

Temperatura odczuwalna na jutro.

Prognozowanie i obserwacja temperatur.

Dzięki tej mapie możesz sprawdzić aktualną temperaturę na terenie Polski i Europy. Za pomocą przycisku uruchomisz animację pokazującą, jak będzie wyglądać temperatura w najbliższych dniach. Można cofnąć sie też do 12 godzin wstecz.
Skala na dole mapy wskazuje wysokość temperatury powietrza 2 metry nad ziemią. Kolor niebieski i fioletowy wskazuje temperatury ujemne. Kolor zielony, żółty, pomarańczowy i czerwony — temperatury dodatnie. Każde miasto ma przypisaną aktualną temperaturę. Mapę można swobodnie przybliżać i oddalać.

Mapa pokazuje też kierunek przemieszczania się wiatru. Jest on oznaczony za pomocą białych linii. Im szybciej linie te się przemieszczają, tym wiatr jest silniejszy.

temperatura,

Mapy: Windy.com

Wszystkie mapy i detektory.