Przejdź do treści

Bardzo ciepło w nadchodzącym tygodniu

Bardzo ciepło w nadchodzącym tygodniu. Temperatury najmocniej wzrosną w środę i w czwartek. Fala ciepła jednak szybko minie. Sprawdźmy, jak widzą ją modele.

Napływ ciepła we wtorek

Reklama

Znacząco cieplej zacznie robić się w najbliższy wtorek. Temperatury o godzinie 14:00 na zachodzie Polski osiągnąć mają 25 stopni Celsjusza. Im dalej na wschód tym chłodniej. Do 18 stopni Celsjusza na krańcach wschodnich.

Wieczorem szybko się zacznie ochładzać. Najcieplej nadal na zachodzie. Do 16 stopni Celsjusza. Na krańcach południowowschodnich najzimniej. Temperatury spadną do 8 st. Celsjusza.

Bardzo ciepło w środę

Reklama

We środę bardzo ciepłe powietrze rozleje się już po całej Polsce. Najcieplej na południowym zachodzie. Do 28 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze 25-22 stopnie Celsjusza. Najchłodniej w górach i nad Morzem, do 12 stopni Celsjusza.

To będzie ciepła noc na południu (do 18 st. Celsjusza). Najchłodniej na północny Polski. Do 10 st. Celsjusza.

Wypieranie ciepłego powietrza z terenu Polski w czwartek

W czwartek epizod ciepła będzie się kończył. Nastąpi wypieranie ciepłych mas powietrza od północy Polski w kierunku południa. I tak. NA południu Polski nadal temperatury dochodzić będą do 26 st. Celsjusza. Na północy jednak już zdecydowanie chłodniej. Do 14 st. Celsjusza.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Reklama

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama