Przejdź do treści

Łowcy burz – Kanał Youtube. Filmy i Timelapse

Ostrzeżenie meteorologiczne. Gołoledź i marznące opady. Ostrzeżenia IMGW

łowcy burz, łowcy burz,youtube
Wieczorem, nocą z poniedziałku na wtorek i przed południem we wtorek prognozowane są opady marznące i gołoledź.Ostrzeżenie meteorologiczne: Gołoledź na zachodzie Polski.W godzinach wieczornych, nocnych i porannych prognozujemy wystąpienie gołoledzi oraz lokalnych silnych oblodzeń na zachodzie Polski. Po temperaturach powyżej zera w poniedziałek nadejdzie szybko ochłodzenie. Temperatury spadną poniżej zera....
[embedyt] https://www.youtube.com/embed?listType=playlist&list=UUYLpw5LQ-B2RnrGtdQrjMoQ&layout=gallery[/embedyt]

Powyżej znajdziecie filmy i timelapse (filmy poklatkowe) z naszych wyjazdów, na których obcerowaliśmy burze, wschody i zachody słońca, oraz inne zjawiska meteorologiczne.

Łowcy burz Paweł i Marta Błaszkowscy. Oficjalny kanał na Youtube.

Każdy z naszych wyjazdów dokumentujemy, zaczynając od podróży i kończąc na powrocie. Zbieramy zdjęcia i filmy z wielu kamer. Dzięki czemu możemy później opublikować nasze materiały na naszym kanale. Możecie zobaczyć filmy, na których widać nadejście chmury szelfowej, nadejście całej superkomórki burzowej, wschody i zachody słońca i wiele innych zjawisk meteorologicznych. Materiały pochodzą z wielu poprzednich lat. Dokumentację video zaczęliśmy zbierać od 2014 roku. Wtedy pierwsze nagrania wykonywaliśmy za pomocą Go Pro Hero Plus. W tym momencie, dzięki kilku kamerom możemy dostarczać materiały wysokiej klasy. Wszystko dla Was.

łowcy burz, łowcy burz,youtube