Przejdź do treści

Powiew ciepła w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy temperatury na najbliższe dni.

Mamy całkiem przyjemną i stabilną pogodę w ostatnich dniach. Idą powoli jednak zmiany. Pojawi się też powiew cieplejszego powietrza. Sprawdźmy, jak będą rozkładać się temperatury w najbliższych dniach.

Powiew ciepła w przyszłym tygodniu. Sprawdzamy temperatury na najbliższe dni.

Do soboty temperatury zbliżone do dzisiejszych

Do najbliższej soboty temperatury będą podobne do dzisiejszych. W dzień wzrastać będą do 14, a nawet 16 stopni Celsjusza. Nocą spadać będą do 4-8 stopni Celsjusza.

Powiew ciepła w niedzielę i poniedziałek.

Reklama

Już w niedzielę jednak przemieszczający się niż przyniesie nad Polskę silniejszy wiatr oraz opady. Ale też zaciągnie cieplejsze powietrze z południa Europy. Temperatury będą szybko rosnąć i na południu Polski osiągną 20 stopni Celsjusza. Na północy natomiast chłodniej, bo 15 stopni Celsjusza.

Noc z niedzieli na poniedziałek bardzo ciepła. Nawet do 16 stopni Celsjusza.

Poniedziałek podobnie jak niedziela: na południu do 21 stopni Celsjusza a na północy do 16 stopni Celsjusza.

Wtorek najcieplejszym dniem

Reklama

Wtorek 18 października może być najcieplejszym dniem w ostatnim czasie. NA południu i południowym zachodzie temperatury wzrosną nawet do 24 stopni Celsjusza. W centrum i na północnym wschodzie 20 stopni Celsjusza. Najchłodniej na północnym zachodzie: 13 stopni.

Niestety te temperatury utrzymają się tylko kilka godzin. Do wieczora strefa cieplejszego powietrza zostanie gwałtownie wypchnięta z granic naszego kraju.

Doceniasz naszą pracę? Możesz nas wesprzeć bez rejestracji

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama