Przejdź do treści

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz na 29.06.2022 i noc 29/30.06.2022

Prognoza burzowa Sieci Obserwatorów Burz

W środę pozostaniemy w zasięgu pofalowanego frontu, który ułoży się w południe czasu urzędowego (14:00 czasu polskiego) mniej więcej w linii od Mazur, przez centralną Polskę, po południowy zachód kraju. Jego obecność ponownie przyniesie możliwe linie zbieżności wiatru, a także przyczynić się może do powstania wtórnego ośrodka niżowego nad naszym krajem. 

Reklama

Prognoza burzowa – Całość prognozy: Prognoza burzowa na 29.06.2022 i noc z 29/30.06.2022 – Mapa burzowa – gdzie jest burza? | Sieć Obserwatorów Burz (obserwatorzy.info)

Prognoza burzowa

>>>Sprawdź aktualną sytuację burzową.<<<

Aplikacja nowcastingowa

Zawsze warto mieć na telefonie specjalną aplikację, która śledzi wyładowania atmosferyczne. Jedną z takich aplikacji, którą możemy polecić, jest Monitor Burz. Możecie ją pobrać na swój telefon z Androidem (wersja na ios jest w trakcie przygotowania).

Reklama

Monitor Burz – Aplikacje w Google Play

Najważniejszą z funkcji jest ustawienie alarmu dla określonego obszaru, w którym mogą pojawić się wyładowania. Ustawiamy sobie na przykład odległość 50 km od naszej pozycji. W momencie, kiedy pojawią się wyładowania na obszarze 50 km od nas, aplikacja zaalarmuje nas sygnałem dźwiękowym oraz odpowiednim monitem na ekranie telefonu.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Aktualna prognoza pogody

komunikat pogodowy,
Reklama