Przejdź do treści

Uderzenie pioruna podczas meczu w Indonezji: tragiczny incydent 10 lutego

W dniu 10 lutego w Indonezji doszło do przerażającego wydarzenia podczas meczu towarzyskiego lokalnych drużyn. Piorun uderzył niespodziewanie w jednego z zawodników, prowadząc do tragicznych konsekwencji.

Uderzenie pioruna podczas meczu w Indonezji: tragiczny incydent 10 lutego, Uderzenie pioruna podczas meczu w Indonezji: tragiczny incydent 10 lutego
Twitter / BuckarooBanzai

Szokujące Nagranie

Reklama

Na nagraniu udostępnionym na platformie X widzimy moment, w którym piorun po prostu uderza w zawodnika znajdującego się po prawej stronie boiska. 30-letni piłkarz padł na murawę, a chwilę potem koledzy z drużyny przenieśli go poza linię boczną boiska.

Dramatyczne skutki

Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, ale niestety jego życia nie udało się uratować. Uderzenie pioruna spowodowało silne oparzenia nóg ofiary, a kolor jego skóry zmienił się na czerwony. Jego buty były spalone, a ubranie podarte. Rany na klatce piersiowej były widoczne.

Przerwane spotkanie

Reklama

Gdy informacja o śmierci piłkarza dotarła na stadion, mecz został przerwany. Ofiara, która zginęła w wyniku uderzenia pioruna, pochodziła z Subang i miała 30 lat. Jej dane osobowe nie zostały jednak podane do informacji

To tragiczne wydarzenie przypomina nam, jak nieprzewidywalna i potężna może być natura. Nasze myśli są z rodziną i bliskimi zmarłego piłkarza w tych trudnych chwilach.

Prognoza Video

YouTube player

Nasz artykuł przeczytasz też w aplikacji
MONITOR BURZ na ANDROIDA IOS


Grafika – DWD / EUMETSAT / weatheronline / Ogimet

Reklama

Inne wiadomości.

Reklama