Przejdź do treści

Wracają przymrozki. Spóźniona Zimna Zośka w tym tygodniu.

Maj jest miesiącem kiedy natura wybucha pięknymi kolorami i zapachami. Robi się zielono. Drzewa i krzewy kwitną. Robi się z dnia nadzień coraz cieplej. Jednak jest pewien moment, gdy nagle temperatury spadają. Nazywamy go Zimnymi Ogrodnikami. Tym razem spóźnieni, ale się pojawią w tym tygodniu.

przymrozki, przymrozki,zimna zośka

Przymrozki nocą z poniedziałku na wtorek

Reklama

Noce z soboty na niedzielę i niedzieli na poniedziałek jeszcze będą ciepłe. Jednak już kolejna noc – z poniedziałku na wtorek przyniesie spadki temperatury na północnym wschodzie Polski. Tam nad ranem temperatury spadną do 2 st. Celsjusza a lokalnie poniżej zera.

Na pozostałym obszarze cieplej – około 8-12 stopni Celsjusza.

Przymrozki nocą z wtorku na środę

Reklama

Zdecydowana intruzja chłodnych mas powietrza następować będzie w kolejnych godzinach. Nocą z wtorku na środę zagrożony przymrozkami będzie cały wschód i centrum Polski. Tam temperatury będą oscylować w granicach 2 st. Celsjusza. Nad ranem jednak przy gruncie spadki poniżej zera stopni Celsjusza.

Przymrozki nocą ze środy na czwartek

Nocą ze środy na czwartek nadal zagrożony przymrozkami będzie północny wschód oraz południe Polski. Tam temperatury będą oscylować w granicach 4 st. Celsjusza. Nad ranem jednak przy gruncie spadki poniżej zera stopni Celsjusza.

Doceniasz naszą pracę? Wesprzyj nas kawą

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pogoda w Polsce i na świecie. Prognoza pogody. Wiadomości.

Reklama