Przejdź do treści

Wysokie temperatury w poniedziałek. W kolejnych dniach ochłodzenie.

W poniedziałek temperatury wzrastają w wielu miejscach Polski powyżej 17 stopni Celsjusza przy pięknej, słonecznej pogodzie. Korzystajmy, bo idzie ochłodzenie.

Wysokie temperatury w poniedziałek – do 19 stopni Celsjusza

Reklama

Temperatury w poniedziałek są w Polsce bardzo przyjemne. Najcieplej jest dziś w Polsce południowej – do 19 a miejscami do 20 stopni Celsjusza. Bardzo ciepłe też jest w centrum i na północnym wschodzie. Od 15 do 18 stopni Celsjusza. Najchłodniej na północnym zachodzie od 4 do 10 stopni Celsjusza.

Wieczorem nadal najcieplej na południowym zachodzie Polski. Do 15 stopni Celsjusza. Na pozostałym obszarze już zdecydowanie chłodniej za sprawą przemieszczającego się z północy frontu chłodnego.

Wypieranie ciepłego powietrza we wtorek

Reklama

We wtorek nadal najcieplej na południu- do 14 st. Celsjusza. Na pozostałym obszarze chłodno. Temperatury nie przekroczą 10 stopni Celsjusza.

Ochłodzenie w środę

W środę front chłodny nadal będzie wybierał ciepłe powietrze z terenu polski południowej. Tam temperatura od 12 do 14 °C. W szczególności na południowym wschodzie Polski. Na pozostałym obszarze zdecydowanie chłodniej. Od 2 do 6°C.

Wiadomości

Reklama